Dáte mi slevu na plavky? Udělám Vám striptýz

plavky„Ty nemáš plavky? Vždyť chceme jít do bazénu, troubo! „, říkal jsem synkovi. „Nevadí,“ odpověděl mi Honza, „koupím si je někde….“

Second hand

Vyšli jsme z hotelu, který nabízel řadu „chlapáckých“ wellness aktivit, které se bez plavek daly absolvovat jen s velkým rizikem, že Honza bude obviněn z exhibicionismu. Prohlásil, že nic drahého si kupovat nebude a když jsme šli kolem tabáku, prohlásil: „Paní z tabáku zná úplně všechno!“ Pak se jí ptal, kde by se dali koupit plavky na mladého svalnatého atleta, jako je on.  laugh Paní nás poslala k panelákům poblíže, kde jsou prý malé obchůdky se vším možným zbožím. To, že to tím myslela hlavně sekáč (second hand), se nezmínila.

Vešli jsme dovnitř a viděli jsme odcházet tři starší dámy. Loučili se velmi familierně s prodavačkou, za kterou Honza zašel k pultu a požádal jí o plavky pro sebe. Když ty tři dámy procházely kolem mně, jedna z nich řekla: „Počkejte holky, možná si ty plavky bude zkoušet….“ Bouchl jsem smíchy a Honza (komediant) začal vyjednávat slevu…

Malá slevička nebude?

Prodavačka měla také smysl pro humor a řekla mu, že již slevu dostal. Prý to jsou normálně plavky za 130 Kč a ona mu nabídla již cenu 100 Kč. Já se otočil na ty tři dámy a nabídl jim, že přesvědčím mladíka, aby si ty plavky vyzkoušel, pokud mi každá dá 20 Kč… Vidina bezpracného výdělku ve výši 60 Kč mě neuvěřitelně lákala. Honza si odmítl zkoušet plavky u pultu a schoval se za nějakou plentu v rohu místnosti. Rychle jsem slevil a nabídl 10 Kč za to, že zvednu ten hadr a oni se mohli podívat na 20letého, obnaženého mladíka.

Tak jsem ten hadr zvedl a všichni jsme viděli, jak si Honza zkoušel plavky přes spodního prádlo, takže nikdo nic překvapivého neviděl.  sorry Prý s takovým podrazem počítal. Dámy se smály a ptali se mně, jestli jsem starší bratr… nebo možná otec…. Tak jsem odpověděl, že jsem bratranec z druhého kolene a máme „ožralecký“ víkend s teplouškými aktivitami, jako je manikůra a pedikůra, masáže, sauna atd. Nevěřily, ale prý jsme veselé kopy.

(Návštíveno 180 krát, z toho 1 krát dnes)

Komentáře

komentář/komentáře